Menu
Live-score
Klubnyt 23. januar kl. 19:06
Generalforsamling VGIF Fodbold
Kommende SSV kampe
Februar 2018
24.
lørdag
09.18
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
09.36
SSV Højfyn
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tommerup BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
10.00
Ebberup IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
10.14
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
SSV Højfyn
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.18
Tarup/Paarup IF (1)
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
10.35
SSV Højfyn
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Aarup BK
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.42
SSV Højfyn
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Dalum IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
10.49
Glamsbjerg IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
SSV Højfyn
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.51
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
Gislev IF (1)
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
11.00
Assens FC
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
11.03
SSV Højfyn
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Fraugde G & IF (3)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.15
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
Hårby BK
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
11.20
Strib IF (2)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
11.31
SSV Højfyn
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
EGB
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.39
MG & BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
SSV Højfyn
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
11.41
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
Strib IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
11.55
Skamby BK (1)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
12.03
Strib IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
SSV Højfyn
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
12.09
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
OB
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
12.21
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
FC Broby
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
12.37
SSV Højfyn
Herrer
U10
Inde - U10 drenge B 2008 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 2)
MG & BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
24.
lørdag
12.39
Gislev IF (2)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
SSV Højfyn
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
12.44
Assens FC (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 4
Korinth Hallen (inde)
SSV Højfyn
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
13.05
SSV Højfyn
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 4
Korinth Hallen (inde)
Glamsbjerg IF
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
13.19
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 4
Korinth Hallen (inde)
SSV Højfyn
Korinth Hallen (inde)
25.
søndag
09.00
Tommerup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 4
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
09.12
Dalum IF (2)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
09.24
Hårby BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 4
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
09.24
Dalum IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
09.48
SSV Højfyn
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 4
Allested-Vejle Fritidscenter
Krarup/Espe Fodbold
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
09.48
SSV Højfyn
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Brenderup IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
10.00
SSV Højfyn
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
10.12
SSV Højfyn
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 4
Allested-Vejle Fritidscenter
OB (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
10.12
Nr. Aaby IK
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
10.36
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 4
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
10.37
SSV Højfyn
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
10.51
Søhus Stige
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
11.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 4
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
11.12
Morud IF
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
11.40
SSV Højfyn
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
12.01
Hårby BK
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)